פורום קהלת הגיש את העתירה מתוך מטרה של עידוד העלייה והקלה על חסמי עלייה לא נחוצים ומתוך מגמה של צמצום הפגיעה בחופש העיסוק למידה הראויה. תוצאה: העותר עבר את המבחן ולפיכך העתירה התייתרה ונמחקה.
פורום קהלת הגיש את העתירה מתוך מטרה של עידוד העלייה והקלה על חסמי עלייה לא נחוצים ומתוך מגמה של צמצום הפגיעה בחופש העיסוק למידה הראויה. תוצאה: העותר עבר את המבחן ולפיכך העתירה התייתרה ונמחקה.
I removed from here a Loop Grid called Type Posts and Template called Elementor Loop Writer – small template.
Advanced query options: dynamic related posts
הרשמו לעדכון הכולל את הפרסומים האחרונים בנושאי חיזוק הדמוקרטיה הייצוגית בישראל, הרחבת חירויות הפרט והעמקת עקרונות השוק החופשי.