מדי זמן עולה קמפיין הקורא להעלות בחדות את שכר המינימום. מדובר בסיסמה הנשמעת "חברתית" אבל האם היא באמת כזו? כיצד העלאת שכר המינימום תשפיע על בעלי עסקים קטנים ועל העובדים?
מדי זמן עולה קמפיין הקורא להעלות בחדות את שכר המינימום. מדובר בסיסמה הנשמעת "חברתית" אבל האם היא באמת כזו? כיצד העלאת שכר המינימום תשפיע על בעלי עסקים קטנים ועל העובדים?
I removed from here a Loop Grid called Type Posts and Template called Elementor Loop Writer – small template.
Advanced query options: dynamic related posts
הרשמו לעדכון הכולל את הפרסומים האחרונים בנושאי חיזוק הדמוקרטיה הייצוגית בישראל, הרחבת חירויות הפרט והעמקת עקרונות השוק החופשי.